Kullanım Koşulları

Sistemuzmani.org, internet, cep telefonu, elektronik cihaz ve bilgisayarlarla ilgili en güncel bilgi ve yorumu üreterek aktarmayı hedefleyen bir bilişim içerik portalidir.

Sistemuzmani.org, sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen kişisel amaçlar için bir kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.

Portalde yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan Sistemuzmani.org hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Sistemuzmani.org, üreticilerin ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarında önceden haber vermeye gerek duymadan yapma hakkına sahip oldukları değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Sistemuzmani.org web portalınde, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Sistemuzmani.org, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.p>

Sistemuzmani.org, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Sistemuzmani.org, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

Sistemuzmani.org'da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Gizlilik

Öncelikle bize vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan 3.şahıslara verilmez. Spam'den sizin gibi biz de nefret ediyoruz. Kişisel bilgiye saygı bizim için çok önemli olduğundan bu tip gelecek teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağımızı bilmenizi isteriz.

Sistemuzmani.org hesabınıza sadece ve sadece http://www.sistemuzmani.org ana sayfasından giriniz. Başka bir adresi kullanmayınız.

Sistemuzmani.org Ekibi

0 yorum

İlgili makalede Sistem Uzmanı | Sistem ve Ağ Uzmanlığı hakkında bilgiler ve detaylı içerikler yer almaktadır. Sistem Uzmanı | Sistem ve Ağ Uzmanlığı videolarının da bulunduğu içerik ile ilgili yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum panelinden yapabilirsiniz.

 
© Sistem Uzmanı | Sistem ve Ağ Uzmanlığı
By Sosyal Medya Yöneticisi | Ercanatay.com
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Posts RSSComments RSS
Back to top